Ми працюємо та готові доставляти замовлення

Україна, 65122, Одеса, вул. Ільфа і Петрова 86-А, тел: +38 048 785 09 01, факс: +38 048 785 09 03, office@mashtechimport.com

Новини та статті

Згідно з ранжируванням Національного Рейтингу якості товарів та послуг «Зірка Якості», присвоюється звання «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО КРАЇНИ» за незмінно високу якість та досягнення переваги в бізнесі серед підприємств, що працюють в Україні!

Придбати цільнолиті шини сьогодні не складно, а зробити правильний монтаж на диски без спеціального обладнання дуже складно. Для якісного монтажу потрібно прес зусиллям від 10 до 120 тонн.

Змінні знаряддя – будь-які механічні пристрої, крім стандартних вилкових захватів, що встановлюються на щоглу (щогли) промислових навантажувачів вилочних для транспортування вантажів, не упакованих на палети. Ці пристрої можуть бути гідравлічними, електричними або механічними.

AX50 – это серия вилочных погрузчиков японского производителя Komatsu. Погрузчики Комацу серии AX50 разрабатывались на основе многолетних исследований и анализа эксплуатации погрузчиков подобного класса.

KOMTRAX ™ - это беспроводная система мониторинга техники Komatsu. Система предоставляет исчерпывающую и точную информацию о вашем автопарке и оборудовании, а также обширные данные для обеспечения максимальной производительности техники Комацу.

Электропогрузчик Komatsu FB15-12 выгодно отличается экономичностью в эксплуатации, высокой производительностью, обеспечиваемой превосходными рабочими показателями, а также повышенной комфортностью и безопасностью оператора.

Сегодня на рынке имеется огромное количество моделей и модификаций вилочных погрузчиков, так что сделать правильный выбор не специалисту затруднительно. Тем, кто хочет купить погрузчик, будет совсем не лишним «подучить матчасть».