Ми працюємо та готові доставляти замовлення

Україна, 65122, Одеса, вул. Ільфа і Петрова 86-А, тел: +38 048 785 09 01, факс: +38 048 785 09 03, office@mashtechimport.com

Змінні знаряддя – будь-які механічні пристрої, крім стандартних вилкових захватів, що встановлюються на щоглу (щогли) промислових навантажувачів вилочних для транспортування вантажів, не упакованих на палети. Ці пристрої можуть бути гідравлічними, електричними або механічними.

drawing22

Вилочне захоплення – призначене для транспортування вантажів на палетах. Він встановлюється на вилкову каретку або щоглу.

Щогла (вантажопідйомник) – пристрій, призначений для підйому вантажу та/або оператора на висоту понад 600 мм від підлоги.

Додаткове обладнання – компоненти, що не належать до жодного з інших класів обладнання і не становлять невід'ємну частину навантажувача, без якої він не здатний виконувати свої функції.

Положення центру тяжкості вантажу – відстань по горизонталі від передньої поверхні вилкового захоплення до центру вантажу. За номінальної вантажопідйомності воно становить 600 або 500 мм.

Максимальна вантажопідйомність – максимальна маса вантажу при встановленому положенні центру ваги, яку може підняти вилковий навантажувач за допомогою вилкового захвату або вказаного обладнання на максимальну максимальну висоту.

Альтернативна вантажопідйомність - максимальна маса вантажу при такому ж положенні центру тяжіння, як і при номінальній вантажопідйомності, яку може підняти навантажувач вилковий на висоту менше максимальної.

Номінальна вантажопідйомність – максимальна маса вантажу при заданому положенні центру ваги, яку вилочний навантажувач може транспортувати та штабелювати на висоту, встановлену виробником.

Альтернативна номінальна вантажопідйомність – максимальна маса вантажу, яку вилковий навантажувач може транспортувати та штабелювати на висоту, відмінну від встановленої виробником. Положення центру тяжкості та розмір вантажу можуть відрізнятись від тих, що встановлені для визначення номінальної вантажопідйомності.

Номінальна вантажопідйомність з додатковим обладнанням – максимальна маса вантажу, яку може підняти вилочний навантажувач при положенні центру тяжіння і на ту висоту, які встановлені виробником.

Висота підйому вилочної каретки на навантажувачі з висунутою щоглою – максимальна висота від підлоги до вил.

Висота при повністю висунутій щоглі (загальна висота підйому) – максимальна висота від підлоги до вершини щогли.

Габаритна висота при складеній щоглі – висота від підлоги до верхівки щогли або іншої частини вилкового навантажувача, коли щогла повністю складена та вилкова каретка опущена в нижнє положення.

Висота підйому вилкової каретки – висота, на яку можуть бути підняті вила навантажувача, коли щогла повністю складена.

Підписуйтесь на наc Facebookfacebook і Instagraminstagram