Ми працюємо та готові доставляти замовлення

Україна, 65122, Одеса, вул. Ільфа і Петрова 86-А, тел: +38 048 785 09 01, факс: +38 048 785 09 03, office@mashtechimport.com

Маштехімпорт - компанія, з 2007 р здійснює поставки імпортного устаткування, вантажно-розвантажувальної техніки, запасних частин і комплектуючих для машин підприємств різних галузей промисловості.

Команда працівників компанії складається з кваліфікованих, професійно підготовлених, чітко мотивованих, компетентних фахівців, середній трудовий стаж в сфері імпортних поставок яких становить 15 років. Це дозволило компанії створити і дотримуватися власного стилю ведення бізнесу, повністю орієнтованого на задоволеність клієнта і безперервне підвищення якості роботи, що і є головною конкурентною перевагою Маштехімпорт.

Компанія базується в м Одеса, де розташований її головний офіс. Регіональні представництва, які здійснюють сервіс і ремонт вантажно-розвантажувальної техніки, знаходяться у великих обласних центрах: Києві, Дніпрі та Львові.

Основними напрямками діяльності компанії є постачання зі складу і під замовлення імпортного обладнання і техніки, а також подальше її обслуговування.

У програму поставок Маштехімпорт входить:

  • складська техніка, в т.ч. вилочні навантажувачі KOMATSU, навісне обладнання, а також комплектуючі та запасні частини до них
  • портова техніка та запчастини для неї
  • комплектуючі для промислового обладнання, виробничих ліній
  • запасні частини для аеродромної спецтехніки
  • суднові комплектуючі


Співпраця з великими світовими виробниками обладнання дозволяє компанії запропонувати замовникові найбільш відповідне рішення його виробничого завдання.

Нашими клієнтами є морські і річкові порти, суднобудівні і судноремонтні заводи, аеропорти та авіаційні компанії, перевантажувальні термінали і стивідорні компанії, підприємства харчової, хімічної, металообробної, фармацевтичної галузей промисловості.

Маштехімпорт регулярно проводить оптимізацію всіх складових процесу обробки замовлення, що дозволяє здійснювати поставки в максимально зручні для замовників терміни, задовольняти будь-які технічні потреби клієнта, дотримуючись помірної цінової політики, що особливо актуально в існуючій економічній ситуації.

Незмінним протягом усіх років роботи залишаються принципи клієнтоорієнтованості, порядності, ефективності та високої якості обслуговування, що і сформувало репутацію Маштехімпорт, як надійного партнера і для своїх клієнтів, і для постачальників.

 

Наше головне правило: постійне вдосконалення робочого процесу, максимальне використання потенціалу і ресурсів компанії для повного задоволення потреб наших клієнтів.

Підписуйтесь на наc Facebookfacebook і Instagraminstagram